Home / JX Modular Mux TestSystems / JX16/K1S-VB
JX16/K1S-VB
SKU: 24-07-10
1 Pole, discrete relays, Type S, 34 pin header, version B
Link to datasheet
Link to schematic
Related products
  • LX8/ID
    SKU:22-14-11
    Input Detection Module
    Add to Quote
  • JX16/K1S-VA
    1 Pole, discrete relays, Type S, 34 pin header, version A
    Add to Quote
  • JX16/AB-1S
    1 Pole, 8×2, Type S, 10 and 16 pin headers