Home / GX Series Group Switch System / GX/200-H50-SIO Signal I/O Module
GX/200-H50-SIO Signal I/O Module
SKU: 34-03-10-H
200 Pole Signal I/O Module with 50 pin header connectors.
Related products
  • RS/9-SIO-P Signal I/O Module
    SKU:25-02-11-P
    9 Pole Signal I/O w/ D9P Connector
    Add to Quote
  • GX/200-H50 Switch Module
    SKU:34-02-10-H
    200 Pole switch module with Type A relays and four 50 pin header connectors.  Requires one GX/200-H50-SIO per system, priced separately.